Mikroautobusų nuoma

Moviewheels mikroautobusus galite išsinuomoti tik iš Vilniaus. Tai reiškia, kad pirmiausia turėsite atvykti ir pasiimti autobusiuką adresu Vilkpėdės g. 2C, Vilniuje, o tada galėsite važiuoti reikiamu maršrutu.

Mikroautobusų nuoma, tai paslauga, leidžianti išsinuomoti įvairaus dydžio ir paskirties mikroautobusus trumpam arba ilgesniam laikui. Ši paslauga ypač tinka žmonėms, dirbantiems kino industrijoje, taip pat tiems, kurie nori gabenti didesnį kiekį daiktų iš vienos vietos į kitą. Mikroautobusai yra patogūs ir talpūs, su moderniais patogumais, tokiais kaip oro kondicionierius, garso ir vaizdo sistemos bei LED apšvietimai.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje be vairuotojo suteikia jums daugiau lankstumo, nes galite nuvažiuoti ten, kur reikia, be papildomų mokesčių vairuotojui. Numojame mikroautobusus, kurie sveria iki 3 500 kg, todėl juos drąsiai gali nuomotis vairuotojai, turintys B kategorijos teises.

Mikroautobusų nuoma, kaina

Mikroautobusų nuomos kainos pateikiamos žemiau.

Paprastas autobusiukas – 1 para Lietuvoje:

 • 400 km – 50 Eur
 • 500 km – 60 Eur
 • 600 km – 70 Eur
 • 700 km – 80 Eur

Važiuoti galite tiek kilometrų, kiek reikia, be ribojimų, tačiau nuomos kaina didės atitinkamai pagal nuvažiuotą kilometražą, o ne dienos įkainį.

Nuomojantis ilgesniam laikui taikome dideles nuolaidas. Dėl nuolaidos dydžio kreipkitės individualiai, jis priklausys nuo reikiamo dienų skaičiaus, važiuojamo atstumo bei kitų veiksnių.

Paprastas autobusiukas – 1 mėnesis Lietuvoje:

Apie 1 000 Eur.

Kaina mėnesiui priklauso nuo važiuojamo atstumo ir kitų faktorių. Susisiekite su mumis individualiai arba palikite užklausą.

Paprastas autobusiukas Europoje:

Kainos derinamos individualiai. Keliaujant į Europą kaina priklauso nuo to, kokį atstumą važiuosite, į kokią valstybę, kokį svorį vešite, kiek dienų nuomositės autobusiuką. Mikroautobusų nuomai į užsienį susisiekite su mumis individualiai arba palikite užklausą.

Autobusiukas su būda ir liftu – 1 para Lietuvoje:

 • 400 km – 60 Eur
 • 500 km – 70 Eur
 • 600 km – 80 Eur
 • 700 km – 90 Eur

Važiuoti galite tiek kilometrų, kiek reikia, be ribojimų, tačiau nuomos kaina didės atitinkamai pagal nuvažiuotą kilometražą, o ne dienos įkainį.

Autobusiukas su būda ir liftu – 1 mėnesis Lietuvoje:

Apie 1 100 Eur.

Kaina mėnesiui priklauso nuo važiuojamo atstumo ir kitų faktorių. Susisiekite su mumis individualiai arba palikite užklausą.

Nuomojantis ilgesniam laikui taikome nuolaidas. Dėl nuolaidos dydžio kreipkitės individualiai, jis priklausys nuo reikiamo dienų skaičiaus, važiuojamo atstumo bei kitų veiksnių.

Autobusiukas su būda ir liftu Europoje:

Kainos derinamos individualiai. Keliaujant į Europą kaina priklauso nuo to, kokį atstumą važiuosite, į kokią valstybę, kokį svorį vešite, kiek dienų nuomositės autobusiuką. Mikroautobusų nuomai į užsienį susisiekite su mumis individualiai arba palikite užklausą.

Už papildomą mokestį galimas autobusiukų pristatymas į bet kurį miestą ar šalį, taip pat autobusiuko pasiėmimas iš bet kurio miesto, šalies.

Galime papildomai išsinuomoti palečių vežimėlį / forkliftą.

Mikroautobusų nuomai ilgam taikome nuolaidas.

Kelių vinjetės neįeina į kainą.

Krovininių mikroautobusų nuoma Vilnius

MovieWheels mikroautobusus kviečiame išsinuomoti iš Vilniaus, o po to važiuoti jums reikiamu maršrutu, nesvarbu, ar tai būtų Lietuvos, ar Europos teritorijoje. Esant poreikiui, galime jums pristatyti mikroautobusą ir į kitą miestą ar net kitą Europos šalį.

Mūsų mikroautobusai yra tvarkingi, modernūs ir turi visas svarbiausias funkcijas bei patogumus, tokius kaip oro kondicionierius, galinė kamera, LED apšvietimai, automatinė pavarų dėžė. Mikroautobusus gali vairuoti visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Pakanka 2 metų vairavimo stažo ir 21 metų amžiaus.

Mikroautobusų nuoma į užsienį

Nuomojame mikroautobusus, autobusiukus su būda ir liftu bei sunkvežimius ir į užsienį – Europos šalis. Autobusiuko nuoma į užsienį galima su visų tipų modelių mikroautobusais. Nuomojamais autobusiukais galima laisvai keliauti visoje Europos sąjungoje bei vakarų ir pietų Europos valstybėse, nepriklausančiose Europos sąjungai. Norint kirsti sieną su Ukraina arba Baltarusija reikalingi savininko patvirtinti išvykimo dokumentai.

Jūsų patogumui, už papildomą mokestį, galime pristatyti arba pasiimti mikroautobusą iš norimos Europos šalies.

Kokius mikroautobusus ir kitas priemones nuomojame?

 • Krovininius mikroautobusus. Tai N1 kategorijos krovininiai mikroautobusai, sveriantys iki 3 500 kg. Standartiškai jie turi 3 sėdimas vietas. Visi autobusiukai turi galinę vaizdo kamerą, krovininiame skyriuje – papildomą LED apšvietimą ir tvirtinimo taškus, kroviniui pritvirtinti. Turime mikroautobusų ir su automatine pavarų dėže.
 • Krovininius mikroautobusus su būda ir liftu. Tai N1 kategorijos krovininiai mikroautobusai iki 3 500 kg. Standartiškai jie turi 3 sėdimas vietas. Visi autobusiukai turi galinę vaizdo kamerą, krovininiame skyriuje turi papildomą LED apšvietimą ir tvirtinimo taškus, kroviniui pritvirtinti.
 • Sunkvežimius. Standartiškai jie turi 2 sėdimas vietas. Sunkvežimiai turi galinę vaizdo kamerą, krovininiame skyriuje turi papildomą LED apšvietimą ir tvirtinimo taškus, kroviniui pritvirtinti. Turime sunkvežimių ir su automatine pavarų dėže. Sunkvežimiams vairuoti reikalinga C kategorija.
 • Generatorius. Nuomojame standartinius generatorius, taip pat generatorius, sumontuotus ant sunkvežimio, kurių galia – 90 kw. Šie generatoriai yra itin tylūs, pritaikyti dirbti filmavimuose. Nuomojame ir generatorius autobusiukuose, kurių galia – 18 kw. Jie taip pat yra tylūs ir labai ekonomiški.
 • Portabilius tualetus. Nuomojame portabilius tualetus jūsų šventėms, laikiniems darbams atlikti, filmavimų aikštelėms.

Kodėl verta rinktis MovieWheels mikroautobusus nuomai?

MovieWheels mikroautobusai pasižymi patogumu juos vairuoti, nesvarbu, kokias teises turite, taip pat yra itin universalūs ir siūlo plačią pasiūlą pasirinkimui. Žemiau pateikiame 5 esminius MovieWheels pranašumus:

 • Mikroautobusiukus ir net sunkvežimius galite išsinuomoti ir su automatine pavarų dėže. Tai itin pravartu tiems, kurie gali vairuoti transporto priemones tik su automatine pavarų dėže, tačiau ir kitiems palengvina mikroautobuso ar sunkvežimio vairavimą.
 • Turime mikroautobusų ir pačios ilgiausios versijos. Prie šių autobusiuku galime sukomplektuoti rampą – užvažiavimą pro galines duris. Galime sumontuoti ir atlenkiamas / užlenkiamas lentynas.
 • Turime autobusiukų su kabliu, prie kurio galima prikabinti priekabą.
 • Nuomojame mikroautobusus su itin tyliai veikiančiais generatoriais.
 • MovieWheels mikroautobusai yra specialiai pritaikyti kino industrijai. Galite rinktis autobusiukus pritaikytus kostiuminei, grimerinei, kameroms, ofisui ant ratų ir kt. Mikroautobusams vairuoti užtenka B kategorijos, todėl juos gali rinktis dauguma vairuotojų. Žinome, kaip filmavimo užduotis paversti lengvomis ir patogiomis.

Nuo ko priklauso mikroautobusų nuomos kaina?

Mikroautobusų nuomos kaina priklauso nuo kelių pagrindinių veiksnių, išvardintų žemiau:

 • Teritorijos, kurioje vairuosite mikroautobusą (Lietuva / užsienis);
 • Laiko, kuriam autobusiuko reikės. Ilgesniam laikui taikome nuolaidas;
  Planuojamo nuvažiuoti atstumo (km);
 • Mikroautobuso ar kitos priemonės tipo, modelio. Siūlome platų mikroautobusų nuomos pasirinkimą, turime net 45 skirtingus mikroautobusų modelių. Papildoma įranga mikroautobusuose didina mikroautobuso nuomos kainą;
 • Vežamo svorio;
 • Bendros paklausos nuomos metu.
Meniu